W przypadku obiektowych rozwiązań lub instalacji gdzie wymagana jest duża moc chłodnicza proponujemy rozwiązania urządzeń PACi, VRF, oraz GHP.

 

Klimatyzacja Panasonic PACiPACi

PACi Panasonic to urządzenia które zapewniają dużą moc chłodniczą aż 25 kW na jednostkę i uzupełniają lukę pod względem mocy chłodniczej, ceny oraz gabarytów między standardową klimatyzacją do domu, a już dużymi obiektowymi urządzeniami VRF. Seria PACi Elite to dzięki energooszczędnej konstrukcji wentylatorów, silników wentylatorów, sprężarek i wymienników ciepła pozwola uzyskać jedną z najlepszych na rynku wartości współczynnika COP. Maksymalna długość instalacji sięga 75 m.

 

 

VRF Panasonic

VRF Panasonic oraz Rotenso

Urządzenia obiektowe przeznaczone do zastosowań gdzie wymagana jest duża moc chłodnicza 55 kW na jednostkę. Rozszerzony zakres temperatur pracy, umożliwia ogrzewanie w temperaturze - 25°C. W zależności od wymogów klienta jesteśmy w stanie zaprojektować a następnie zaproponować dwa różne przedziały cenowe urządzeń Panasonic oraz ROTENSO. W przypadku VRF ECOi Panasonic rozróżniamy rozwiązania układu dwururowego Mini ECOi6, dwururowego ECOi 6N i trzyrurowego ECOi MF2 6N. VRF można łączyć ze soba zwiększając moc a tym samym zepewniając odpiwiednie parametry.

 

 

 


GHP VRF ECO G PanasonicGHP Panasonic

Urządzenie obiektowe o dużej mocy chłodniczej. Zasilany gazem pracujący na silniku Nissana. Przeznaczenie specjalne do budynków, w których występują ograniczenia energii elektrycznej lub należy obniżyć emisję CO2. Dodatkową zaletą układu jest produkcja wody ciepłej w sezonie letnim i zimowym bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Możliwość zastosowania układu Panasonic 3 WAY Multi który może jednoczenie ogrzewać i chłodzić, z indywidualną pracą każdej jednostki wewnętrznej obsługiwanej przez tylko jedną jednostkę zewnętrzną. Dzięki temu możliwa jest efektywna klimatyzacja indywidualna w budynku o zróżnicowanych wymaganiach temperaturowych w pomieszczeniach.