W 2016 roku Panasonic wprowadza wiele zmian i nowości w pompach ciepła Aquarea. Z ciekawostek jest nowy sterownik z podświetleniem i to z obsługą w języku polskim!! koniec z skomplikowaną obsługą dla użytkownika. Więcej dostępnych wersji ALL IN ONE o lepszych parametrach pracy, bardziej kompaktowe rozwiązania do przygotowania CWU.

 sterownik Aquarea

Zaawansowany sterownik do nowych urządzeń GENERACJI H

 

Najważniejsze funkcje sterownika Aquarea to:

- duży wyświetlacz LCD 3,5 cala i duży panel dotykowy!
- ekran z podświetleniem,
- łatwa konfiguracja w porównaniu do poprzedniego modelu,
- prosta kontrola warunków nawet w pokoju dziennym,
- czujnik temperatury zintegrowany z sterownikiem,
- obsługa w JĘZYKU POLSKIM,
- sterownik indywidualny można zdjąć z jednostki wewnętrznej i zamontować w pokoju dziennym,

 

all in oneAquarea ALL IN ONE

Nowe pompy ciepła Panasonic All In One o mocy od 3 do 16 kW z hydro modułem oraz zbiornikiem o pojemności 200l ( dla 4 osób w rodzinie aż po 50l) w standardzie mają możliwość zainstalowania 3 zdalnych sterowników z funkcjami :
- AUTO czyli tryb ogrzewania i chłodzenia,
- Wyświetlanie zużycia energii,
- Programowanie trybu wakacyjnego,

Aquarea All In One zaoszczędza miejsca 1827x600x720(wys.xszer.xdł.) oraz konieczność instalacji dodatkowego zbiornika jak w standardowych pompach ciepła który podnosi koszty za sam zbiornik od 2500 do 5000 zł w zależności od producenta. Teraz wszystko mamy w jednym. 

 

Aquarea wolnostojący zbiornik CWUCWU

Duża pojemność 200/273 l - jest w stanie osiągnąć wysoką sprawność nawet przy temperaturze do -7*C. Zbiornik ciepłej wody może zostać podłączony do dodatkowego źródła energii cieplnej. Pompa ciepła ochładza i osusza powietrze pobrane z zewnątrz lub wewnątrz budynku. Odpowiednio wybierając punkt poboru i odprowadzenia powietrza, wentylując i osuszając powietrze w niektórych pomieszczeniach, można jednocześnie odprowadzić powietrze ochładzane na zewnątrz lub do innego pomieszczenia, które ma zostać ochłodzone.